Textilní dorty a dárky

GARDENER group vyrábí a prodává originální textilní dorty a dárky. V naší nabídce najdete rozmanitou nabídku textilních dortů, dárků a doplňků pro všechny věkové kategorie. Vyrábíme také textilní dorty pro svatby, narozeninové dorty pro muže , dorty pro ženy . V nabídce najdete nízké, jednopatrové, dvoupatrové, třípatrové dorty, čtyřpatrové, truhličky, kabelky, malé kostky a další zajimavé tvary. Dárky a doplňky pro jednotlivce, skupiny, vyrábíme i firemní dárečky nebo prezentace. Pro textilní dorty a dárky máme originální návrhy, zpracování i zdobení. Pro naše originální nepečené dorty si vyšívame doplňky a jsme schopni doplnit dárek o vyšívanou ozdobu či doplněk. Dbáme na to aby originální dárek prošel výrobním procesem od návrhu textilního dárku, designového zpracování až po jeho realizaci. Velkou část času při návrhu nových textilních dárků věnujeme samotnému návrhu a designu. Pozornost věnujeme zpracování a výběru materiálu. Materiál který použijeme na výrobu textilních dortů a dárků patří mezi kvalitní materiál. Pro výrobu nepoužíváme levný a nekvalitní materiál. Volíme kvalitní materiál a doplňky z hlediska dlouhodobé použitelnosti.

Dobrý materiál (froté ručník, froté osuška, dětské pleny, vaflová utěrka ...) sebou nese mnohdy i vyšší cenu, ale v porovnání s levným materiálem a dobou použitelnosti se oplatí investovat do kvality. Investujte do kvality a nebudete zklamání.

Logo textilní dorty

Námi vyráběné textilní dorty a dárky mají minimálně dvojí použití. Textilní dárek má mile překvapit obdarovanou osobu a má plnit i následně praktickou část. Textilní dorty a dárky následně můžete rozdělat a froté ručníky, bavlněné pleny, froté osušky nebo doplňky můžete dále používat v běžném životě. Zároveň i většina doplňků textilních dortů a dárku je navržena a zvolena tak aby splňovala praktické využití. Právě proto při návrhu textilních dortů a dárků volíme kvalitní materiál a doplňky.

Naše textilní dorty a dárky nejsou jen pro parádu.

Není nic lepšího než spokojenost, radost z dárku který potěší a můžete jej i prakticky použít.

Prodej textilních dortů a dárků nebo doplňků je formou maloobchodní i velkoobchodní. Jste-li subjekt který má zájem s námi spolupracovat, použijte náš kontaktní formulář. Nebo nám můžete zavolat.

Těšíme se na vaší spolupráci.

GARDENER group

Eshop textilní dorty a dárky

 
 
Třípatrový textilní dort  Třípatrový textilní dort  Třípatrový textilní dort tyrkysový  Textilní vánoční hvězda  Truhlička  Dvoupatrový textilní dort  plenkový dort modrý  Truhlička svatební  Fotbalista  Dort pro ženu  Třípatrový smetanový dort se šampaňským  Dort panenka s hračkou panenky  Truhlička z froté ručníků pro hudebníky  Narozeninový dort  malinký dortík s hračkou pro děti  froté roláda  dětské dorty s hračkou  froté květináč s růžemi a MERCI  svatební dorty